Game Handle PubG 5 in 1 Oyun Kolu hover image

Game Handle PubG 5 in 1 Oyun Kolu

Game Handle Pubg Oyun Kolu Konsol Joystick Ateş Tetik Tuşu Düğme Cep telefonu oyun yardımcı aracı oyun sırasında çalıştırmak için daha kolay hale getirir.Çekim düğmesine oyun deneyimi duygusunu a..

26,60TL

Mobil W10 Game Controller Oyun Aparat Konsolu

Mobil W10 Game Controller Oyun Aparat Konsolu

OYUN MERAKLILARINA ÖZEL ÜRÜN OYUN SİSTEMİ TARAFINDAN ALGILANAMAYAN EKLENTİ 5.5 - 6.5 İNC CİHAZLAR İÇİN UYUMLUDURCİHAZ ŞARJDAYKEN BİLE KULLANILABİLİR AYNI ZAMANDA STAND APARATINA SAHİP DÖRT PARMAĞINIZI..

26,60TL

Oyun Adaptörü PubG Ateş Tetik Düğmesi R8S hover image

Oyun Adaptörü PubG Ateş Tetik Düğmesi R8S

Gerekli ayarlar yapıldıktan sonra hiçbir sıkıntı çıkarmamaktadırTüm telefon ve markalarla çalışmaktadırTelefonunuzun ekranına tutunarak kaymaz2 adet kendi kutusuyla gelmektedir. Taşıması oldukça kolay..

42,00TL

Pubg Mobil Fanlı Soğutma Şarjlı Powerbank Gamepad Tetik hover image

Pubg Mobil Fanlı Soğutma Şarjlı Powerbank Gamepad Tetik

Özellikler:Malzeme: ABS + alaşımUygun: Apple, Android 4 ~ 6.5 inç telefonPil kapasitesi: 2000mAhSiyah renkPaket İçeriği:1 x Soğutma fonksiyonlu fanlı Gamepad1 x Ateş tetik düğmeleri (çift olarak L1R1)..

63,00TL

PUBG MV Ateş Tetik Tüm Telefonlarla Uyumlu Oyun Adaptörü hover image

PUBG MV Ateş Tetik Tüm Telefonlarla Uyumlu Oyun Adaptörü

Telefon tutucu, joystick ve ateş düğmeleri (3 in 1) 5.5 ~ 6.5 inç akıllı telefonlar içinNOT:1. Lütfen iyi bir verim almak için telefonun ekranını temiz tutun....

40,60TL

PUBG Oyun Ateşleyicisi - Ateş Düğmesi - L1R1 PUBG Tüm Telefonlar

PUBG Oyun Ateşleyicisi - Ateş Düğmesi - L1R1 PUBG Tüm Telefonlar

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 2 adet fiyatıdır Tüm telefon ve markalarla uyumlu çalışmaktadır Telefonunuzun ekranına tutunarak kaymaz Kendi kutusuyla gelmektedir. Taşıması oldukça kolaydır Oyun ayarlarından ateş d..

12,60TL

Renkli Şeffaf Pc Analog Gamepad Oyun Kolu

Renkli Şeffaf Pc Analog Gamepad Oyun Kolu

Şeffaf Işıklı Titreşimli Analog GamepadMükemmel oyun deneyimi sunarRenkler Stok Durumuna Göre Karışık GönderilmektedirWinxp / Vista / Win7 / Win 8 ile uyumludur. ..

37,80TL

Turbo Destekli Analog Titreşimli Pc Gamepad AN-2210 hover image

Turbo Destekli Analog Titreşimli Pc Gamepad AN-2210

Özellikler-Tuşlar :2-axis 12 buttons-Titreşim :Var-Turbo :Var (Seçmeli Turbo)-Bağlantı :USB ( Usb 1.1 ve 2.0 Destekler)-Sistem Uyumu :PC, Win95/98/2000/ME/XP/7/8 Uyumu, -Yazılım :Driver CD-Garant..

37,80TL

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)