Kefo 3Pİ Nargile hover image

Kefo 3Pİ Nargile

Kefo 3Pİ Nargileyeni nesil nargile özel ayak sistemiled ışıklı nargile ile nargilenizi içerken farklı renk yayma özelliğicam ve paslanmaz ürünlerden üretilmiştirye..

434,00TL

Kefo Akvaryum Nargile

Kefo Akvaryum Nargile

Kefo Akvaryum Nargile Büyük akvaryum  model cam nargile ürün boyu  yükseklik 75 cmüfleme cam tekniği ile üretilmiş led ışıklıslikon marpu&cc..

630,00TL

Kefo Bombus Nargile

Kefo Bombus Nargile

Kefo Bombus Nargile304 Paslanmaz Çelik MalzemeÇelik ve Difirizörlü iç boruKalın ve Dayanıklı Cam HazneKendine Özel  Askılı Taşıma ÇantasıKendine Öz..

252,00TL

Kefo Elma Nargile CM-30 hover image

Kefo Elma Nargile CM-30

Kefo Elma Nargiletamamı cam  gövdeboyu 25 cmkefo rock star lülemasaüstü kullanışlıtaşıması kolay ..

133,00TL

Kefo Klikya Nargile hover image

Kefo Klikya Nargile

Kefo Klikya Cam nargile küçük boy  cam nargile ürün boyu 35 cm üfleme cam tekniği ile üretilmiş şık özel çantalı  ..

252,00TL

Kefo Küçük Kurukafa Nargile

Kefo Küçük Kurukafa Nargile

Kefo Küçük Kurukafa Nargileyeni nesil nargile özel  sistemcam ve paslanmaz ürünlerden üretilmiştiryeni nesil nargile ile ayrıcalıklı olun paslanmaz ..

259,00TL

Kefo Kurukafa Nargile

Kefo Kurukafa Nargile

Kefo Kurukafa Nargileyeni nesil nargile özel  sistemled ışıklı nargile ile nargilenizi içerken farklı renk yayma özelliğicam ve paslanmaz ürünlerden üretilmiş..

350,00TL

Kefo Likonya Nargile

Kefo Likonya Nargile

Kefo Likonya Nargiledüz  model cam nargile ürün boyu  yükseklik 40 cmüfleme cam tekniği ile üretilmiş şık özel çantalı ..

434,00TL

Kefo Livane Nargile

Kefo Livane Nargile

Kefo Livane Nargile4 çıkışlı  cam nargile ürün boyu  yükseklik 55 cm üfleme cam tekniği ile üretilmiş şık özel çantalı led ışı..

539,00TL

Kefo Matara Nargile

Kefo Matara Nargile

Kefo Matara Nargile304 Paslanmaz Çelik MalzemeÇelik ve Difirizörlü iç boruKalın ve Dayanıklı Cam HazneKendine Özel  Askılı Taşıma ÇantasıKendine Öz..

238,00TL

Kefo Saruhan Nargile

Kefo Saruhan Nargile

Kefo Saruhan NargileTank   model cam nargile ürün boyu  yükseklik 22 cm en 30 cmüfleme cam tekniği ile üretilmiş şık özel çantalı ..

420,00TL

Kefo Semsur Nargile

Kefo Semsur Nargile

Kefo Semsur nargileüfleme cam tekniği ile üretilmişbütün malzemeleri cam olançok şık taşıma çantalı kumandalı led ışıklı nargile..

504,00TL

Kefo Trip Nargile

Kefo Trip Nargile

Kefo Trip Nargile304 Paslanmaz Çelik MalzemeÇelik ve Difirizörlü iç boruKalın ve Dayanıklı Cam HazneKendine Özel  Askılı Taşıma ÇantasıKendine Özel..

217,00TL

Kefo Vitray Nargile hover image

Kefo Vitray Nargile

Kefo Vitray Nargileyeni nesil nargile özel  sistemled ışıklı nargile ile nargilenizi içerken farklı renk yayma özelliğicam ve paslanmaz ürünlerden üretilmişti..

420,00TL

Kefo World Nargile

Kefo World Nargile

Kefo World Nargileyeni nesil nargile özel  sistemled ışıklı nargile ile nargilenizi içerken farklı renk yayma özelliğicam ve paslanmaz ürünlerden üretilmiştir..

350,00TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)